Old Spice Deo stick
2,99 €
59,80 €/l · u 5 lanaca
u Trgocentru
Prosječna
3,70 € 5 lanaca
Najviša
4,10 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 15.8. do 3.10.
Po lancima
- Trgocentarakcija 2,99 €59,80 €/l
- Gavranović 3,59 €71,80 €/l
- Lidl 3,85 €77,00 €/l
- Boso 3,99 €79,80 €/l
- Stridon 4,10 €82,00 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04084500490581. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgocentar
-
2,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-52%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P220, 3.10.2026. (HUM NA SUTLI 185 HUM NA SUTLI)
- Gavranović
-
3,59 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 327, 3.10.2026. (Modrcinski put 19, KRALJEVICA)
- Lidl
-
3,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Boso
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
- Stridon
-
4,10 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.74, 3.10.2026. (Puškarićeva 102b, Lučko)
Druge veličine
- Old Spice Deostick Whitewaternajniže u Lidlu 4,49 €52,82 €/l
- Old Spice Old Spice Deo Stick Restart men 50mlnajniže u lancu Gavranović 3,59 €71,80 €/l
- ORBICO D.O.O. DEO STICK WHITEWATER 50 ml OLD SPICEnajniže u lancu Djelo Vodice 2,99 €59,80 €/l
- Old Spice Old Spice Dezodorans stick Rockstar50 mlnajniže u Tommyju akcija 1,99 €39,80 €/l
- Old Spice Deo sticknajniže u lancu Djelo Vodice 2,99 €59,80 €/l
- OLD SPICE OLD SPICE STICK 50 ML WOLFTHORNnajniže u Studencu akcija 2,50 €50,00 €/l