JAGERMEISTER MANIFEST 0,7 l
Najniža danas
32,99 €
47,13 €/l · u 1 lancu
u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 32,99 €47,13 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 32,99 € (3.10.)
32,99 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04067700029850. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
32,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- G3 SPIRITS D.O.O. JAGERMEISTER MANIFEST 0,50 Lnajniže u Konzumu 15,00 €30,00 €/l
- LIKER JAGERMEISTER MANIFEST 1Lnajniže u lancu Djelo Vodice 37,99 €37,99 €/l
- JAGERMAISTER LIKER JAGERMEISTER MANIFEST 0,50 Lnajniže u Kauflandu 24,99 €49,98 €/l
- STUDIO G 3 *JAGERMEISTER MANIFEST 0,7Lnajniže u lancu Vrutak 33,99 €48,56 €/l
- JAGERMAISTER JAGERMEISTER MANIFEST 0,7 L + CASEnajniže u Plodinama 34,02 €48,60 €/l