Paulaner Pšenično pivo 5,5%
5,59 €
2,79 €/l · u 9 lanaca
u Lidlu
Prosječna
6,48 € 9 lanaca
Najviša
6,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 5,59 €2,79 €/l
- Konzum 5,69 €2,85 €/l
- Metro 6,45 €3,23 €/l
- Vrutak 6,59 €3,29 €/l
- Plodine 6,75 €3,38 €/l
- Ribola 6,75 €3,38 €/l
- Spar 6,75 €3,38 €/l
- Tommy 6,75 €3,38 €/l
- Djelo Vodice 6,99 €3,50 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04066600392811. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
5,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Konzum
-
5,69 € (+90%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Metro
-
6,45 € (+7%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Vrutak
-
6,59 € (+3%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Plodine
-
6,75 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
6,75 € (+2%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
6,75 € (+2%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87003, 3.10.2026. (sibenik put vida 6)
- Tommy
-
6,75 € (+2%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
6,99 € (+27%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PAULANER PIVO PAULANER HEFE WEISS 5 Lnajniže u Konzumu 15,99 €3,20 €/l
- PAULANER PIVO PAULANER WEISSBIER 0,5 Lnajniže u lancu Vrutak 1,49 €2,98 €/l
- PAULANER PIVO PAULANER 0.5L LIM WEISSBIERnajniže u Lidlu 1,78 €3,56 €/l
- Paulaner PIVO PAUL.WEIS.DUNK.B.0,5 Lnajniže u lancu Vrutak 1,49 €2,98 €/l
- PAULANER PIVO PAULANER WEISS 0.50 pov (20)najniže u Stridonu 1,46 €2,92 €/l
- PAULANER PIVO PAULANER HP WEISS 0.5L LIMnajniže u Ribolu 1,79 €3,58 €/l