Hipp 1 Bio 600 g
10,00 €
16,67 €/kg · u 7 lanaca
u Konzumu
Prosječna
12,63 € 7 lanaca
Najviša
13,99 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Za početnu hranu za dojenčad prikazujemo samo cijene.
Cijena, od 26.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 10,00 €16,67 €/kg
- Spar 12,42 €20,70 €/kg
- Plodine 12,59 €20,98 €/kg
- Kaufland 12,65 €21,08 €/kg
- Tommy 12,75 €21,25 €/kg
- KTC 13,99 €23,32 €/kg
- Ribola 13,99 €23,32 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04062300414327. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
10,00 € (-17%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0277, 3.10.2026. (ZAGREBAČKA AV. 108, ZAGREB)
- Spar
-
12,42 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Plodine
-
12,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 007, 3.10.2026. (OSJECKA 50, RIJEKA)
- Kaufland
-
12,65 € (+7%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Tommy
-
12,75 € (+6%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
13,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ62, 3.10.2026. (ZRINSKIH BB PRELOG)
- Ribola
-
13,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Druge veličine
- HIPP KEKS DJECJI BIO 180 G HIPPnajniže u lancu Jadranka 3,45 €19,17 €/kg
- HIPP KASICA BIO DJECJI KEKS 250 G HIPPnajniže u Tommyju 3,85 €15,40 €/kg
- Hipp KAŠICA HIPPIS JAB.MAN.BR.100 gnajniže u Konzumu 1,00 €10,00 €/kg
- HIPP MLIJEKO ZAMJ HIPP 3 COMBIOTIK 600gnajniže u Plodinama 15,55 €25,92 €/kg
- HIPP KAŠICA BIO ML.POVRĆE 190 g HIPnajniže u Ribolu 1,59 €8,37 €/kg
- HIPP MLIJEKO ZAMJ HIPP 2 COMBIOTIK 600gnajniže u Plodinama 15,55 €25,92 €/kg