Tlačenica
Najniža danas
2,39 €
7,97 €/kg · u 1 lancu
u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 2,39 €7,97 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 2,39 € (3.10.)
2,39 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04056489925330. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SILMA TLAČENICA PREMIUMnajniže u Sparu 6,29 €6,29 €/kg
- PIVAC TLACENICA 800 G PIVACnajniže u Plodinama 5,69 €7,11 €/kg
- SLIMA TLAČENICA 300g SILMAnajniže u Kauflandu 2,39 €7,97 €/kg
- PIVAC TLAČENICA 500g PIVACnajniže u Konzumu 3,29 €6,58 €/kg
- Krainer Tlačenica seljačkanajniže u Sparu 11,99 €11,99 €/kg
- NO BRAND TLAČENICA 400gnajniže u Eurospinu 2,69 €6,72 €/kg