Napitak čoko-lješnjak
Najniža danas
1,19 €
1,19 €/l · u 1 lancu
u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 1,19 €1,19 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 3 dana naših zapisa: 1,19 € (3.10.)
1,19 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04056489320364
- Lidl
-
1,19 €
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VIVICOSI NAPITAK LJESNJAK-COKOLADA 1 L VIVICOSInajniže u Plodinama 2,49 €2,49 €/l
- DOLCELA NAPITAK ZOB KAK/LJEŠ 1 L O PLnajniže u Plodinama 2,99 €2,99 €/l
- MILKA MILKA NAPITAK NOISETTE 250 MLnajniže u Lidlu 1,39 €5,56 €/l
- DUKAT mliječna industrija d.d. MLIJEČNI NAPITAK ČOKO 250ml PARMALATnajniže u Dukatu 0,79 €3,16 €/l
- PROTEINI.SI PROTEIN VEGAN COK/LJES 500 G PROTEINI.SInajniže u Studencu 15,29 €30,58 €/kg
- ZOTT MONTE DRINK 200 ML ZOTT STANICnajniže u Kauflandu 0,89 €4,45 €/l