Voćni čaj SK1
Najniža danas
1,19 €
29,75 €/kg · u 1 lancu
u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 1,19 €29,75 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 1,19 € (3.10.)
1,19 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04056489184423. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA 600G PODRAVKA ČAJ RINF VOĆNInajniže u lancu Jadranka akcija 11,99 €19,98 €/kg
- VIVERA OSTALO - BEBIVITA CAJ VOCNI 200 G BEBIVITAnajniže u Studencu akcija 1,50 €7,50 €/kg
- TEEKANNE ČAJ FRUIT LOVE 45 g TEEKANNEnajniže u Plodinama 1,69 €37,56 €/kg
- TEEKANNE CAJ MULTIVITAMIN 50 G TEEKANNEnajniže u lancu Djelo Vodice 2,39 €47,80 €/kg
- Julius Meinl Julius Meinl čaj voćni mix 25x2,5 gnajniže u lancu Jadranka 3,59 €57,44 €/kg
- Lord Nelson Voćni čaj SK1najniže u Lidlu 1,19 €29,75 €/kg