Povrće s maslacem
Najniža danas
0,99 €
3,30 €/kg · u 1 lancu
u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 0,99 €3,30 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 0,99 € (3.10.)
0,99 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04056489122876. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
0,99 € (+50%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NATUREL KONDITORAJ NAMAZ OD POVRCA S MASLINAMA 75 G NATURELnajniže u lancu Jadranka 1,44 €19,20 €/kg
- ZVIJEZDA MASLINE ZELENE S PAP 200g ZVIJEZDAnajniže u Stridonu 3,12 €15,60 €/kg
- ZVIJEZDA MASLINE ZELENE 400g ZVIJEZDAnajniže u Stridonu 2,75 €3,93 €/kg
- ZVIJEZDA MASLINE ZELENE PUNJ PAPR 400G/720ML ZVIJEZDAnajniže u Stridonu 3,69 €9,22 €/kg