BEBIVITA SOK 500ML
Najniža danas
2,02 €
4,04 €/l · u 1 lancu
u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 2,02 €4,04 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 2,02 € (3.10.)
2,02 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04018852001874. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
2,02 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 021, 3.10.2026. (Sibenska 59 Split)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BEBIVIT.SOK JAB.0,2lnajniže u Stridonu 0,74 €3,70 €/l
- VIVERA OSTALO - BEBIVITA SOK JABUKA 500 ML BEBIVITAnajniže u Tommyju 1,45 €2,90 €/l
- VIVERA OSTALO - BEBIVITA SOK JAB/CR.GROZ/RIB 500 ML BEBIVITAnajniže u Tommyju 1,85 €3,70 €/l
- VIVERA OSTALO - BEBIVITA BEBIVITA SOK JABUKA 500 MLnajniže u Studencu akcija 1,40 €2,80 €/l
- BEBI SOKNA 4402 18-19najniže u Plodinama 1,19 €
- BEBIVITA BEBIVITA SOK BRESKVA 0.2 lnajniže u Stridonu 0,93 €4,65 €/l