CRUNCHIPS SLANI 75 g
1,49 €
19,87 €/kg · u 11 lanaca
u lancu Jadranka
Prosječna
1,65 € 11 lanaca
Najviša
1,79 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadranka 1,49 €19,87 €/kg
- KTC 1,59 €19,88 €/kg
- Plodine 1,59 €21,20 €/kg
- Ribola 1,59 €21,20 €/kg
- Tommy 1,59 €21,20 €/kg
- Studenac 1,67 €22,27 €/kg
- Gavranović 1,69 €22,53 €/kg
- Stanic 1,69 €22,53 €/kg
- Trgocentar 1,69 €22,53 €/kg
- NTL 1,79 €23,87 €/kg
- Trgovina Krk 1,79 €23,87 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04018077668173. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
1,59 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
1,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 025, 3.10.2026. (ULICA BRACE BOZIC 4B, ROVINJ)
- Ribola
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
1,67 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Gavranović
-
1,69 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Stanic
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Trgocentar
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P195, 3.10.2026. (VARAZDINSKA 2A ZLATAR)
- NTL
-
1,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
1,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ČIPS CRUNC.SLAN.150gnajniže u Stridonu 2,32 €15,47 €/kg
- LORENZ CIPS SLANI 130 G LORENZnajniže u Stridonu 1,79 €13,77 €/kg
- LORENZ ČIPS CRUNCHIPS X CUT SLANI 130gnajniže u Stridonu 1,79 €13,77 €/kg
- Lorenz ČIPS CRUNCHIPS SLANI 220 gnajniže u Konzumu 2,00 €9,09 €/kg
- LORENZ CIPS X-CUT PAPRIKA 130 G LORENZnajniže u KTC-u 1,89 €14,54 €/kg
- ALCA ZAGREB d.o.o. CRUNCHIPS PAPRIKA 75g LORENZnajniže u lancu Djelo Vodice 1,59 €21,20 €/kg