DET. JAR TREE TEA&MINT 450 ml
1,69 €
3,76 €/l · u 15 lanaca
u lancu Jadranka
Prosječna
2,22 € 15 lanaca
Najviša
2,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadrankaakcija 1,69 €3,76 €/l
- KTC 1,69 €3,76 €/l
- Spar 1,75 €3,89 €/l
- Plodine 1,79 €3,98 €/l
- Studenacakcija 1,90 €4,22 €/l
- Tommy 1,99 €4,42 €/l
- Ribola 2,19 €4,87 €/l
- Vrutak 2,29 €5,09 €/l
- Konzum 2,39 €5,31 €/l
- Trgovina Krk 2,39 €5,31 €/l
- Stanic 2,49 €5,53 €/l
- Gavranović 2,59 €5,76 €/l
- NTL 2,59 €5,76 €/l
- Trgocentar 2,59 €5,76 €/l
- Djelo Vodice 2,99 €6,64 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04015400991311. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
1,69 €; akcija je počela prije naših zapisa (-29%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
1,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Spar
-
1,75 € (-12%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Plodine
-
1,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Studenac
-
1,90 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
1,99 € (-9%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
2,19 € (-12%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Vrutak
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Konzum
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Trgovina Krk
-
2,39 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Stanic
-
2,49 €
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Gavranović
-
2,59 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- NTL
-
2,59 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgocentar
-
2,59 € (-7%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Djelo Vodice
-
2,99 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Druge veličine
- JAR JAR 900 ML TREE TEA MINTnajniže u Sparu 2,29 €2,54 €/l
- ORBICO D.O.O. JAR TREE TEA AND MINT 2X900 mlnajniže u lancu Djelo Vodice 4,59 €2,55 €/l
- JAR JAR 1,35 L TREE TEA MINTnajniže u Studencu akcija 2,50 €1,85 €/l
- JAR HDW DET JAR TEA TREE&MINT 2X850 mlnajniže u Konzumu 5,49 €3,23 €/l
- JAR HDW DET JAR TEA TREE & MINT 750 mlnajniže u Konzumu 1,89 €2,52 €/l
- JAR HDW DET JAR TEATREE 2X1.35L PROMOnajniže u Kauflandu 5,49 €2,03 €/l