Jar deterdžent za suđe,limun 450 ml
1,69 €
3,76 €/l · u 13 lanaca
u KTC-u
Prosječna
2,16 € 13 lanaca
Najviša
2,69 € u lancu Stanic
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 1,69 €3,76 €/l
- Studenacakcija 1,69 €3,76 €/l
- Spar 1,75 €3,89 €/l
- Plodine 1,79 €3,98 €/l
- Gavranović 1,99 €4,42 €/l
- Ribola 2,19 €4,87 €/l
- Tommy 2,19 €4,87 €/l
- Kaufland 2,39 €5,31 €/l
- Konzum 2,39 €5,31 €/l
- Stridon 2,39 €5,31 €/l
- Trgovina Krk 2,39 €5,31 €/l
- NTL 2,59 €5,76 €/l
- Stanic 2,69 €5,98 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04015400922407. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
1,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Studenac
-
1,69 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Spar
-
1,75 € (-12%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Plodine
-
1,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Gavranović
-
1,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 323, 3.10.2026. (Sveti Petar 15, OGULIN)
- Ribola
-
2,19 € (-12%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
2,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Kaufland
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Stridon
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Trgovina Krk
-
2,39 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- NTL
-
2,59 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Stanic
-
2,69 € (+29%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Jar Deterdzent za pranje posuđa L.najniže u Kauflandu 5,49 €2,03 €/l
- JAR PROFESSIONAL 5L JAR DET. ZA SUĐE PGP LIMUNnajniže u Metrou 29,98 €3,00 €/l
- JAR PROFESSIONAL 5L JAR DET. ZA SUĐE PGP LIMUNnajniže u Metrou 17,36 €3,47 €/l
- ORBICO D.O.O. DETERDŽENT LEMON 900ml JARnajniže u Metrou 2,09 €2,32 €/l
- JAR HDW DET JAR LEMON 1.35Lnajniže u Studencu akcija 2,50 €1,85 €/l
- ORBICO D.O.O. DET. ZA SUĐE LEMON 2X900 ml JARnajniže u Studencu akcija 2,50 €1,39 €/l
Jeftinije po l
Zadnje poznate cijene
Za dm i Roto danas nemamo cjenike.
- dm1,95 € · 2.10.2026.
- Roto2,24 € · 2.10.2026.