Nimm2 bomboni gumeni voćni 100 g
1,19 €
11,90 €/kg · u 4 lanca
u KTC-u
Prosječna
1,21 € 4 lanca
Najviša
1,25 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 1,19 €11,90 €/kg
- Kaufland 1,19 €11,90 €/kg
- Plodine 1,19 €11,90 €/kg
- Spar 1,25 €12,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04014400907278. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
1,19 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
1,19 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
1,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87007, 3.10.2026. (zadar polacisce 4)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ALCA ZAGREB D.O.O BOMBONI GUMENI SOFTIES 90 g NIMM2najniže u Ribolu akcija 0,99 €11,00 €/kg
- ROX d.o.o. ZAGREB GUMENI BOMBONI ROX 500gnajniže u Studencu akcija 1,90 €3,80 €/kg
- NIMM2 BOMBONI NIMM2 SAUER STARS 250 G VEGGIEnajniže u Kauflandu 2,79 €11,16 €/kg
- SOUR PATCH BOMBONI GUMENI 80 G SOUR PATCHnajniže u Kauflandu 1,09 €13,62 €/kg
- HARIBO BOMBON GUM.BUNNY&FRIE. 80 g HARIBOnajniže u Konzumu 0,50 €6,25 €/kg
- Nimm2 Nimm2 Bomboni gumeni voćni heroes 90gnajniže u Kauflandu 1,19 €13,22 €/kg