Taft lak za kosu ultras. 250ml
2,99 €
11,96 €/l · u 15 lanaca
u Sparu
Prosječna
4,55 € 15 lanaca
Najviša
5,79 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 2,99 €11,96 €/l
- Plodine 3,49 €13,96 €/l
- Tommyakcija 3,99 €15,96 €/l
- Konzumakcija 3,99 €15,96 €/l
- Studenacakcija 3,99 €15,96 €/l
- Vrutak 4,19 €16,76 €/l
- Gavranović 4,39 €17,56 €/l
- NTL 4,49 €17,96 €/l
- Jadrankaakcija 4,99 €19,96 €/l
- KTC 4,99 €19,96 €/l
- Kaufland 4,99 €19,96 €/l
- Ribola 4,99 €19,96 €/l
- Trgovina Krk 5,19 €20,76 €/l
- Metro 5,78 €23,12 €/l
- Trgocentar 5,79 €23,16 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04012800706002. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Plodine
-
3,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
3,99 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (4,99 €, 2.10.) (-20%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
3,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-26%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Studenac
-
3,99 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Vrutak
-
4,19 € (+5%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Gavranović
-
4,39 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 323, 3.10.2026. (Sveti Petar 15, OGULIN)
- NTL
-
4,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Jadranka
-
4,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-29%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
4,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgovina Krk
-
5,19 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Metro
-
5,78 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Trgocentar
-
5,79 € (+9%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- TAFT LAK TAFT VOLUMEN 250mlnajniže u Studencu akcija 2,50 €10,00 €/l
- TAFT LAK TAFT VOLUMEN ULTRA 2X250 mlnajniže u Bosi akcija 5,99 €11,98 €/l
- TAFT LAK TAFT ULTIMATE 250mlnajniže u Sparu 2,99 €11,96 €/l
- TAFT TAFT LAK 250 ML CERATIN ULTRA STRONGnajniže u Tommyju akcija 2,49 €9,96 €/l
- TAFT TAFT LAK ZA KOSU 250 ml ULTRA STARKnajniže u Stridonu 4,99 €19,96 €/l
- TAFT TAFT LAK ZA KOSU 250 ml COMPL. ULTRA STRONGnajniže u Stridonu 3,71 €14,84 €/l