DETERDŽENT ZA RUBLJE ALPEN FRISCHE 5,5 kg 110 PRANJA DASH
Najniža danas
13,99 €
2,54 €/kg · u 1 lancu
u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 13,99 €2,54 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 13,99 € (3.10.)
13,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04012400503452
- NTL
-
13,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Druge veličine
- DOMAK D.O.O. DETERDŽENT ZA RUBLJE ALPEN FRISCHE 6 kg 100 PRANJA DASHnajniže u NTL-u 13,99 €2,33 €/kg
- DOMAK DISTRIBUCIJA D.O.O. DETERDŽENT ZA RUBLJE ALPEN FRISCHE 1,17 kg 18 PRANJA DASHnajniže u NTL-u 3,59 €3,07 €/kg
- DOMAK DISTRIBUCIJA D.O.O. DETERDŽENT ZA RUBLJE ALPEN FRISCHE 1,1 L 20 PRANJA DASHnajniže u NTL-u 3,69 €3,35 €/l
- Dash DET.DASH ALPEN FRISCHE 5 kgnajniže u lancu Jadranka akcija 14,99 €3,00 €/kg