Airwaves bočica SK1
Najniža danas
3,45 €
53,91 €/kg · u 2 lanca
u lancu Gavranović
Prosječna
3,57 € 2 lanca
Najviša
3,69 € u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Gavranović 3,45 €53,91 €/kg
- Lidl 3,69 €57,66 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 3,45 € (3.10.)
3,45 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04009900509992. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Gavranović
-
3,45 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 524, 3.10.2026. (Donji Zvecaj 41, ZVECAJ)
- Lidl
-
3,69 € (+42%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Druge veličine
- Airwaves bočica SK1najniže u Lidlu 3,69 €57,66 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ŽVAK. BLACK CURRANT 64 g AIRWAVESnajniže u Trgocentru 3,39 €52,97 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ŽV.AIRWAVES EXTREME I BOČICA 64 gnajniže u Metrou 3,66 €57,19 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ŽVAK.BLACKMINT 64 g AIRWAVES BOČICAnajniže u Metrou 3,66 €57,19 €/kg
- AIRWAV. 84g BLA.CURRnajniže u Ribolu 4,49 €53,45 €/kg
- AIRWAVES EXTREME BOČ .84gnajniže u Stridonu 4,15 €49,40 €/kg