Orbit Žvakaće gume u bočici sort.
Najniža danas
3,69 €
57,66 €/kg · u 2 lanca
u Lidlu
Prosječna
3,84 € 2 lanca
Najviša
3,99 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 3,69 €57,66 €/kg
- Boso 3,99 €62,34 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 2,99 € (30.9.)
3,69 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04009900412117. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
3,69 € (+42%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Boso
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Orbit Žvakaće gume u bočici sort.najniže u Lidlu 3,69 €57,66 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ŽVAK.SPEARMINT 64 g ORBIT BOČICAnajniže u Trgocentru akcija 2,99 €46,72 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ŽVAK.PEPERMINT 64 g ORBIT BOČICAnajniže u Metrou 3,44 €53,75 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ŽVAKE BLUEBERRY 64 g ORBIT BOČICAnajniže u lancu Jadranka 3,69 €57,66 €/kg