PEDIGREE RODEO 70 g (20)
Najniža danas
1,19 €
17,00 €/kg · u 2 lanca
u KTC-u
Prosječna
1,24 € 2 lanca
Najviša
1,29 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 1,19 €17,00 €/kg
- Stridon 1,29 €18,43 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,19 € (3.10.)
1,19 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04008429090110. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
1,19 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ8A, 3.10.2026. (SENJSKA ULICA 118 KARLOVAC)
- Stridon
-
1,29 € (-17%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MARS PETCARE PEDIGREE RODEO DUO 123 Gnajniže u Sparu akcija 1,56 €12,68 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. POSLASTICA ZA PSE SP RODEO 70 g PEDIGREEnajniže u Sparu akcija 0,95 €13,57 €/kg
- Mars Pedigree Pseće poslastice sort SK2najniže u Sparu akcija 1,56 €12,68 €/kg
- MARS PETCARE PEDIGRE BISCROK 500 G + RODEO DUO GRATISnajniže u Plodinama 3,99 €7,98 €/kg