KROMBACHER 4x0,5 l PIVO
5,49 €
2,75 €/l · u 3 lanca
u Konzumu
Prosječna
5,89 € 3 lanca
Najviša
6,29 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 5,49 €2,75 €/l
- Tommy 5,89 €2,94 €/l
- Ribola 6,29 €3,15 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04008287924848. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
5,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Tommy
-
5,89 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
6,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KROMBACHER PIVO KROMBACHER WEIZEN 0,5 L LIMENKAnajniže u Konzumu 1,49 €2,98 €/l
- KROMBACHER PIVO KROMBACHER PILS LIMENKA 0,5 Lnajniže u Sparu 1,39 €2,78 €/l
- BA-COM TRGOVINA D.O.O. PIVO KROMBACHER PILS 0,50 L B.najniže u Sparu 1,69 €3,38 €/l
- BA-COM TRGOVINA D.O.O. PIVO KROMBACHER WEIZ 0,50 L B.najniže u lancu Vrutak 1,49 €2,98 €/l
- KROMBACHER PIVO KROMBACHER 5X0,5 L + 1 CASAnajniže u Plodinama 7,99 €3,20 €/l
- KROMBACHER PIVO KROMBACHER WEIZEN 0,5 lnajniže u lancu Vrutak 1,49 €2,98 €/l