POSLAST.ZA PSE BEEF STICK 70 g
2,25 €
32,14 €/kg · u 3 lanca
u lancu Vrutak
Prosječna
2,72 € 3 lanca
Najviša
2,99 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 2,25 €32,14 €/kg
- Plodine 2,92 €41,71 €/kg
- Spar 2,99 €42,71 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04008239288011. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
2,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Plodine
-
2,92 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 008, 3.10.2026. (STEFANOVECKI ZAVOJ 10, ZAGREB)
- Spar
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Vitakraft POSLAS.ZA PSE BEEF-STICK 24 gnajniže u lancu Jadranka 1,19 €49,58 €/kg
- HOBBY VITAKRAFT POSL.RUSTICO 55 G VITAKRAFTnajniže u lancu Vrutak 1,66 €30,18 €/kg
- HOBBY VITAKRAFT POSLASTICA ZA PSE PERAD 12 G 1 KOMnajniže u Plodinama akcija 0,59 €49,17 €/kg
- HOBBY VITAKRAFT STAPICI ZA PSE GOVEDINA 12 Gnajniže u Tommyju akcija 0,52 €
- HOBBY VITAKRAFT POSLASTICA PURAN 24 G / 2 KOM VITAKRAFTnajniže u Sparu 1,29 €53,75 €/kg
- Vitakraft Vitakraft posl. govedina s divlj. 1/1najniže u lancu Vrutak 0,59 €