DŽEZVA 800ml
Najniža danas
4,00 €
5,00 €/l · u 4 lanca
u Studencu
Prosječna
5,89 € 4 lanca
Najviša
7,59 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 4,00 €5,00 €/l
- Plodine 4,49 €5,61 €/l
- Gavranović 7,49 €9,36 €/l
- Trgovina Krk 7,59 €9,49 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 4,00 € (3.10.)
4,00 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04008033422321
- Studenac
-
4,00 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Plodine
-
4,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Gavranović
-
7,49 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 299, 3.10.2026. (Primorska 5, KARLOVAC)
- Trgovina Krk
-
7,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121056, 3.10.2026. (Trg sv. Jurja 11 A, GORNJA STUBICA)
Druge veličine
- ROYAL DŽEZV ROYAL 450 ml INOXnajniže u Bosi 6,99 €15,53 €/l
- ROYAL DŽEZV ROYAL 450 ml INOXnajniže u Bosi 6,99 €15,53 €/l
- SPAR PREMIUM DŽE.PREMIUM EKS.MARELICA 220 gnajniže u Sparu 2,99 €13,59 €/kg
- FLAMMA D.O.O. OKRUGLICE S DŽE.MARELICA 1 kgnajniže u Tommyju 3,29 €3,29 €/kg
- ZLATNA DZEZVA KAVA MLJEVENA ZLATNA DZEZVA 500 Gnajniže u Stridonu 5,08 €10,16 €/kg
- ZLATNA DŽEZVA KAVA ZLATNA DŽEZVA 200Gnajniže u KTC-u 4,29 €21,45 €/kg