PEKAČ 38x25x13cm
Najniža danas
39,99 €
u 3 lanca
u NTL-u
Prosječna
46,66 € 3 lanca
Najviša
49,99 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 39,99 €
- Gavranović 49,99 €
- Trgovina Krk 49,99 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 39,99 € (3.10.)
39,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04008033183079
- NTL
-
39,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Gavranović
-
49,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 299, 3.10.2026. (Primorska 5, KARLOVAC)
- Trgovina Krk
-
49,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BABIĆ PEKARA PEKA 500 g BABIĆnajniže u Ribolu 1,65 €3,30 €/kg
- BABIĆ KRUH PEKA 500g PAK BABIĆnajniže u Konzumu 1,85 €3,70 €/kg
- BABIĆ PEKARA PEKA BIJELA 500 g BABIĆnajniže u Ribolu 1,65 €3,30 €/kg
- BABIĆ KRUH PEKA BIJ 500g PAK BABIĆnajniže u Studencu akcija 1,55 €
- MLINAR KRUH DRNIŠ.PEK 700 gMLINARnajniže u lancu Djelo Vodice 2,25 €3,21 €/kg
- PEKA 2KG PEKA KRUM. ČIPS KRIŠKEnajniže u Metrou 6,24 €3,12 €/kg