GEL NIVEA 250 ml TUŠ.CREME CAR
Najniža danas
2,99 €
11,96 €/l · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 2,99 €11,96 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 2,99 € (3.10.)
2,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04005808890293. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2411, 3.10.2026. (J.J. STROSSMAYERA 20, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NIVEA GEL TUŠ NIVEA CREME CARE 500MLnajniže u Ribolu akcija 4,48 €17,92 €/l
- NIVEA GEL TUŠ NIVEA CREME CARE 750mlnajniže u Plodinama akcija 3,99 €5,32 €/l
- EUROPA TRADING MATTEO D.O.O. GEL ZA TUŠ. CREME CARE 250 ml NIVEAnajniže u Kauflandu akcija 1,49 €5,96 €/l
- NIVEA GEL TUŠ NIVEA CREME SOFT 500MLnajniže u Lidlu 3,29 €6,58 €/l
- NIVEA NIVEA GEL ZA TUŠ.CREME CARE 500 mlnajniže u Stridonu 3,25 €6,50 €/l
- BEIERSDORF NIVEA CREME CARE GEL 250ML(6)najniže u Stridonu 1,79 €7,16 €/l