NIVEA GEL ZA TUŠ. CREME SOFT 250 ml
Najniža danas
2,99 €
11,96 €/l · u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 2,99 €11,96 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 2,99 € (3.10.)
2,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04005808707843. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.02, 3.10.2026. (Papova 8, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NIVEA GEL NIVEA 250 ml TUŠ.CREME SOFnajniže u Bosi 2,99 €11,96 €/l
- NIVEA GEL TUŠ NIVEA CREME SOFT 500MLnajniže u Lidlu 3,29 €6,58 €/l
- NIVEA NIVEA GEL 750 ML CREME SOFT XXLnajniže u Plodinama akcija 3,99 €5,32 €/l
- Nivea GEL TUŠ.NIVEA SOFT 250 mlnajniže u Kauflandu akcija 1,49 €5,96 €/l
- NIVEA GEL TUŠ NIVEA CREME SOFT REF 500 mlnajniže u Kauflandu 5,69 €11,38 €/l
- BEIERSDORF NIVEA GEL ZA TUŠIRANJE CREME SOFT 500MLnajniže u Bosi akcija 5,49 €10,98 €/l