PJENA NIVEA SENSITIVE 200 ml
3,99 €
19,95 €/l · u 3 lanca
u Sparu
Prosječna
5,12 € 3 lanca
Najviša
5,89 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 3,99 €19,95 €/l
- Boso 5,49 €27,45 €/l
- Trgocentar 5,89 €29,45 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04005808229062. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
3,99 € (-17%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87169, 3.10.2026. (pakrac bolnicka ulica 80k)
- Boso
-
5,49 € (+2%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgocentar
-
5,89 € (+5%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ALCA ZAGREB D.O.O NIVEA FM PJ.BRIJ.SEN SIT.200 mlnajniže u Konzumu akcija 3,79 €18,95 €/l
- NIVEA PJENA ZA BRIJANJE NIVEA SENS COOLING 200MLnajniže u Sparu akcija 2,99 €14,95 €/l
- NIVEA NIVEA MEN PJENA 200 ML SENSITIVE RECOVERYnajniže u Studencu akcija 2,50 €12,50 €/l
- NIVEA NIVEA MEN SMIRUJUCA PJENA ZA BRIJANJE 200 ML ANTI STRESnajniže u Studencu akcija 3,00 €15,00 €/l
- NIVEA PJENA NIVEA SENS MINI 30mlnajniže u Konzumu 0,50 €16,67 €/l
- Nivea PJENA NIVEA SENSITIVE 200 mlnajniže u Sparu 3,05 €15,25 €/l