COKOLADA MLIJECNA 100 G ALPIA
Najniža danas
1,29 €
12,90 €/kg · u 1 lancu
u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 1,29 €12,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,29 € (2.10.)
1,29 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04001743760189
- Plodine
-
1,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 012, 3.10.2026. (J ZAKNA 12, PULA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ALPIA COKOLADA MLIJECNA PISTACIJA 100 G ALPIAnajniže u Plodinama 1,99 €19,90 €/kg
- MILKA ČOKOL MILKA 250 g MMMAX ALP.MLIJnajniže u Bosi 5,89 €23,56 €/kg
- FILIR D.O.O. ČOKOLADA ALPINE MILK 250 g MILKAnajniže u Stridonu 2,76 €11,04 €/kg
- FILIR D.O.O. ČOKO.ALP.MLIJEKO 80 g MILKAnajniže u Stridonu 0,99 €12,38 €/kg
- MILKA ČOKOLADA MILKA ALPSKA 190 gnajniže u Kauflandu akcija 2,49 €13,11 €/kg