Lindt čokoladni zlatni zec 50 g
1,00 €
20,00 €/kg · u 5 lanaca
u Konzumu
Prosječna
2,89 € 5 lanaca
Najviša
3,99 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 1,00 €20,00 €/kg
- Studenacakcija 1,99 €39,80 €/kg
- Kaufland 3,49 €69,80 €/kg
- Plodine 3,99 €79,80 €/kg
- Ribola 3,99 €79,80 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04000539671203. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
1,00 € (-50%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0760, 3.10.2026. (VUKOVARSKA 4, SINJ)
- Studenac
-
1,99 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Kaufland
-
3,49 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 5030, 3.10.2026. (Zagrebacka ulica 67 Dugo Selo)
- Plodine
-
3,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LINDT ČOKOLADNI ZEC LJEŠ. 100 g LINDTnajniže u Konzumu 2,00 €20,00 €/kg
- LINDT ČOKOLADNI ZEC 100 g LINDTnajniže u Konzumu 2,00 €20,00 €/kg
- LINDT COKOLADNI ZLATNI ZECICI MINI 50 G LINDTnajniže u Konzumu 1,00 €20,00 €/kg
- Lindt ČOK.ZEC LINDT ZLAT.USKRS 100 gnajniže u Sparu 5,99 €59,90 €/kg
- ČOK.ZEC LINDT ZLAT.KEKS 100 gnajniže u Sparu 5,99 €59,90 €/kg