SIR FITAKI 200 g
2,99 €
14,95 €/kg · u 6 lanaca
u lancu Stanic
Prosječna
4,06 € 6 lanaca
Najviša
4,79 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Stanic 2,99 €14,95 €/kg
- Vrutak 3,79 €18,95 €/kg
- Ribola 4,19 €20,95 €/kg
- Studenac 4,25 €21,25 €/kg
- Trgovina Krk 4,35 €21,75 €/kg
- Plodine 4,79 €23,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04000504255629. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stanic
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Vrutak
-
3,79 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 200, 3.10.2026. (rabarova1a)
- Ribola
-
4,19 € (+11%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 005, 3.10.2026. (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
- Studenac
-
4,25 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgovina Krk
-
4,35 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- Plodine
-
4,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ABC NAMAZ SIR ABC FIT 100 G BELJEnajniže u Kauflandu 1,29 €12,90 €/kg
- FIT&TASTY SIR U LISTIĆIMA POLUTV 160g FIT&TASTYnajniže u Konzumu 3,49 €21,81 €/kg
- Dukat SIR SVJ. NATU.FIT QUARK 250 gnajniže u Dukatu 1,29 €5,16 €/kg
- ABC SIR SVJEŽI KREM ABC FIT 100gnajniže u Konzumu 1,35 €13,50 €/kg
- POLZELA POLZELA HH SLIM FIT 8262 20DEN VEL.5CRNA SIRnajniže u Plodinama 7,99 €
- POLZELA POLZELA HH SLIM FIT 8262 20DEN VEL.3 CRNA SIRnajniže u Plodinama 7,99 €