0,25L ORANGINA REGULAR
Najniža danas
29,25 €
5,85 €/l · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 29,25 €5,85 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 29,25 € (2.10.)
29,25 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03877000209521. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
29,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ORANGINA 1,25L ORANGINA REGULAR PETnajniže u lancu Jadranka akcija 2,09 €1,67 €/l
- ORANGINA GAZ PIĆE ORANGINA 0.5L PETnajniže u NTL-u 1,15 €2,30 €/l
- ORANGINA 0,33L ORANGINA REGULAR LIMENKAnajniže u Metrou 31,50 €3,98 €/l
- ORANGINA GAZ PIĆE ORANGINA 1.25L PETnajniže u NTL-u 1,86 €1,24 €/l
- ORANGINA SOK ORANGINA REGULAR 0,33 L LIMENKAnajniže u Studencu akcija 0,60 €1,82 €/l
- ORANGINA ORANGINA SOK 0.25 (20)najniže u Stridonu 1,12 €4,48 €/l