PIVO BARABA 4,2% 0,5 l LIM (24)
Najniža danas
0,92 €
1,84 €/l · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
1,06 € 2 lanca
Najviša
1,19 € u lancu Vrutak
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,92 €1,84 €/l
- Vrutak 1,19 €2,38 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,92 € (3.10.)
0,92 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03871137000891. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,92 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.09, 3.10.2026. (Trg S.Radića 14, Virje)
- Vrutak
-
1,19 € (+5%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Victoria Malaga Victoria Malaga Pivo svije.4,8% 0.5L LIMnajniže u Kauflandu 1,45 €2,90 €/l
- KROMBACHER PIVO KROMBACHER PILS LIMENKA 0,5 Lnajniže u Sparu 1,39 €2,78 €/l
- Estrella Damm Estrella D.Pivo bezal.Bar.bez gl0,5L LIMnajniže u Kauflandu 1,49 €2,98 €/l
- KROMBACHER PIVO KROMBACHER WEIZEN 0,5 lnajniže u lancu Vrutak 1,49 €2,98 €/l
- Free Dam Free Dam Pivo bezal.svij.bez gl.0,5L LIMnajniže u lancu Vrutak 1,49 €2,98 €/l
- ESTRELLA PIVO ESTRELLA DAMM 0,5 L LIMENKAnajniže u lancu Vrutak 1,29 €2,58 €/l