SUHA ŠLJIVA BEZ KOŠTICE 200G
Najniža danas
1,69 €
8,45 €/kg · u 2 lanca
u NTL-u
Prosječna
2,19 € 2 lanca
Najviša
2,69 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 1,69 €8,45 €/kg
- Trgovina Krk 2,69 €13,45 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,69 € (3.10.)
1,69 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03870885000863
- NTL
-
1,69 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20242, 3.10.2026. (Ucka 8, OSIJEK)
- Trgovina Krk
-
2,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Druge veličine
- Šljiva suha Šljiva suha bez koštice 400gnajniže u Studencu 4,29 €10,72 €/kg
- Šljiva suha Vedrini Šljiva suha bez koštice 500g_OCnajniže u Kauflandu 3,19 €6,38 €/kg
- VEDRINI SUHO PAKIRANO SUHA SLJIVA BEZ KOSTICE 1 KG VEDRINInajniže u Konzumu akcija 5,10 €5,10 €/kg
- EUROCOMPANY IN OUT SLJIVA SUHA BEZ KOSTICE 500 Gnajniže u Metrou 3,18 €6,36 €/kg
- šLJIVA B.K.RFSnajniže u Ribolu 5,99 €
- Vedrini Vedrini Šljiva suha bez koštice 250g_OCnajniže u Kauflandu 1,59 €6,36 €/kg