ČAJNI KOLUTIĆI KAKAO 800 g
3,99 €
4,99 €/kg · u 3 lanca
u Trgocentru
Prosječna
4,33 € 3 lanca
Najviša
4,92 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 15.8. do 3.10.
Po lancima
- Trgocentar 3,99 €4,99 €/kg
- NTL 4,09 €5,11 €/kg
- Studenac 4,92 €6,15 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03870450001615. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgocentar
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- NTL
-
4,09 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10103, 3.10.2026. (Ljudevita Gaja 1, DUGA RESA)
- Studenac
-
4,92 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T845, 3.10.2026. (Močići 24A, MOČIĆI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KRAŠ KEKS ČAJNI KOLUTIĆI KAKAO 800gnajniže u Kauflandu akcija 2,99 €3,74 €/kg
- KRAŠ KEKSI I ČAJNA PECIVA KEKS ČAJNI KOL. KAKAO 350 g KRnajniže u Ribolu 1,59 €4,54 €/kg
- BARON ČAJNI KOLUTIĆI S KAKAO PRELJEVOM 800gnajniže u KTC-u 3,12 €3,90 €/kg
- BISCOLETTI CAJNI KOLUTICI S KAKAO PRELJEVOM 700 G BISCOLETTInajniže u Plodinama akcija 1,79 €2,56 €/kg
- BARON INTERNATIONAL DOO ČAJNI KOLUTIĆI SA KAKAO PRELJEVOM 800gnajniže u KTC-u 3,12 €3,90 €/kg
- ZVECEVO KONDITORSKI PROIZVODI CAJ.KAKAO KOLUT. 720 G LASTAnajniže u Plodinama 2,39 €3,32 €/kg