PIPI STAKLO 0,25 l
0,97 €
3,88 €/l · u 4 lanca
u Stridonu
Prosječna
1,30 € 4 lanca
Najviša
1,49 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,97 €3,88 €/l
- Metro 1,35 €5,40 €/l
- Studenac 1,39 €5,56 €/l
- Djelo Vodice 1,49 €5,96 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03870183400167. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,97 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.46, 3.10.2026. (Karlovačka 8, Vojnić)
- Metro
-
1,35 € (-4%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Studenac
-
1,39 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Djelo Vodice
-
1,49 € (+25%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PIP MED OKUS DALMACIJE 700 G PIP STAKLOnajniže u Plodinama 10,62 €15,17 €/kg
- PIP MED LIPA 900 G PIP STAKLOnajniže u Stridonu 9,02 €10,02 €/kg
- PIP MED BAGREM 900g PIPnajniže u Stridonu 4,49 €4,99 €/kg
- PIP MED LIPA 450 G PIP STAKLOnajniže u Stridonu 5,19 €11,53 €/kg
- PIP MED CVJETNI LIVADA 900g PIPnajniže u Stridonu 3,09 €3,43 €/kg
- PIP MED CVJETNI 450 G PIP STAKLOnajniže u Stridonu 1,89 €4,20 €/kg