PIPI MANDARINA LUBENICA 1,5 l
1,90 €
1,27 €/l · u 9 lanaca
u Studencu
Prosječna
2,37 € 9 lanaca
Najviša
2,99 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 1,90 €1,27 €/l
- Djelo Vodice 2,29 €1,53 €/l
- Konzum 2,29 €1,53 €/l
- Plodine 2,29 €1,53 €/l
- Ribola 2,29 €1,53 €/l
- Spar 2,29 €1,53 €/l
- Tommy 2,29 €1,53 €/l
- Stridon 2,69 €1,79 €/l
- Trgovina Krk 2,99 €1,99 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03870183100340. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
1,90 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Djelo Vodice
-
2,29 € (+7%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Konzum
-
2,29 € (+2%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
2,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
2,29 € (+3%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
2,29 € (-4%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
2,29 € (+2%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Stridon
-
2,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.09, 3.10.2026. (Trg S.Radića 14, Virje)
- Trgovina Krk
-
2,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111047, 3.10.2026. (Set. sv. Bernardina 6C, KRK)
Druge veličine
- ATLANTIC TRADE d.o.o. PIPI MANDARINA LUBENICA 0,33L LIMnajniže u Kauflandu 1,09 €3,30 €/l
- PIPI GAZ PIĆE PIPI MANDARINA-LUBENICA 0.5Lnajniže u Kauflandu 1,09 €2,18 €/l
- PIPI 0,33L PIPI LIM MAND-LUBENICAnajniže u Metrou 26,10 €3,30 €/l
- PIPI PIPI MANDARINA LUBENICA 0.25 (24)najniže u Stridonu 1,03 €4,12 €/l
- PIPI MANDARINA-LUBEN ICA 2 l PET GAZ.SOKnajniže u Ribolu 2,18 €1,09 €/l