DET VESH COLOR 84TAB
Najniža danas
17,99 €
u 1 lancu
u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 17,99 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 17,99 € (3.10.)
17,99 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03870128044623. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
17,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VESH VESH GEL COLOR 1 L+OMEKSIVAC ORIGINAL 900 MLnajniže u Konzumu 5,99 €5,99 €/l
- VESH VESH 14/1 KAPSULE COLOR POWERnajniže u Tommyju akcija 3,99 €
- VESH 1,46 l GEL COLO Rnajniže u Tommyju akcija 1,65 €1,13 €/l
- VIOLETA D.O.O. DETERDŽENT ZA RUBLJE HDD GEL KONCENTRIRANI COLOR 3 L VESHnajniže u KTC-u 9,99 €3,33 €/l
- VESH VESH 1 L COLOR GEL KONCENTRIRnajniže u Sparu 4,79 €4,79 €/l
- VESH VESH 4L KONCENTRIRANI COLOR GEL**najniže u Kauflandu 12,99 €3,25 €/l