Violeta Det.za rub.Black2x32pr.XXL2x1,8L
Najniža danas
5,59 €
1,55 €/l · u 1 lancu
u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 5,59 €1,55 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 8 dana naših zapisa: 5,59 € (3.10.)
5,59 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03870128040458
- Kaufland
-
5,59 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VIOLETA VIOL.T.DET.2,7 l PRO TECT&REPAIRnajniže u Tommyju 9,29 €3,44 €/l
- VIOLETA DET.ZA RUB. 2,7 L VIOLETA BLUSHING BLOOMnajniže u KTC-u 4,99 €1,85 €/l
- Violeta DET.VIOLETA D.CARE BABY 1 Lnajniže u Sparu 3,49 €3,49 €/l
- VIOLETA DET OSJ VIOLETA COLOR 3.96Lnajniže u Konzumu 5,99 €1,51 €/l
- VIOLETA DETER. ZA RUBLJE 1,8 L VIOLETA BLUSHING BLOOMnajniže u Plodinama 4,99 €2,77 €/l
- VIOLETA DET. ZA RUB. 1,8 L VIOLETA COLnajniže u Sparu 3,99 €2,22 €/l