LIMUN 500 g
Najniža danas
0,55 €
1,10 €/kg · u 3 lanca
u Eurospinu
Prosječna
1,14 € 3 lanca
Najviša
1,49 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospinakcija 0,55 €1,10 €/kg
- Ribola 1,39 €2,78 €/kg
- Djelo Vodice 1,49 €2,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 2 dana naših zapisa: 0,55 € (3.10.)
0,55 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859894214171. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
0,55 €; akcija je počela prije naših zapisa (-44%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
- Ribola
-
1,39 € (+8%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Djelo Vodice
-
1,49 € (+16%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Druge veličine
- Sanytol SRE.SANYTO.LIMUN ZA PODVE 1 Lnajniže u Plodinama akcija 2,65 €2,65 €/l
- ČOK.PROTE.SNAC.KIKIK.LIMU.70 gnajniže u Ribolu 4,49 €64,14 €/kg
- PJENA.DESE.S LIMU.NARAN.300 gnajniže u Kauflandu 2,79 €9,30 €/kg
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO KARLOVAČKO RADLER LIMUN 0,5L LIMnajniže u Kauflandu 1,29 €2,58 €/l
- BRAVO NEKTAR NARANČA MRKVA LIMUN BRAVO 2 Lnajniže u Kauflandu 3,15 €1,57 €/l
- FROSCH FROSH TEK.SUDE 750 ML LIMUNnajniže u Studencu akcija 1,90 €2,53 €/l