PULLED PORK 400 g
5,99 €
14,97 €/kg · u 4 lanca
u Sparu
Prosječna
6,37 € 4 lanca
Najviša
6,49 € u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 5,99 € je ispod 30-dnevnog minimuma (6,49 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 5,99 €14,97 €/kg
- Eurospin 6,49 €16,22 €/kg
- Plodine 6,49 €16,22 €/kg
- Tommy 6,49 €16,22 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859894177032. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
5,99 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (6,49 €, 29.9.) (-8%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Eurospin
-
6,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
- Plodine
-
6,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 012, 3.10.2026. (J ZAKNA 12, PULA)
- Tommy
-
6,49 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PREMIUM MESO PULLED PORK E500 G PIKnajniže u Metrou 7,25 €14,50 €/kg
- TANN PULLED PORK TANN, 500gnajniže u Sparu 6,63 €13,26 €/kg
- Ekskluzivno za SPAR Salata pulled porknajniže u Sparu 10,99 €10,99 €/kg
- PODRAVKA 2,5KG PODRAVKA PULLED PORKnajniže u Metrou 36,95 €14,78 €/kg
- METRO CHEF 1KG MC PULLED PORK SOUS VIDEnajniže u Metrou 10,70 €10,70 €/kg
- CANNONA INTERNATIONAL DALLAS SENDVIČ PULLED POR. BBQ LUK 170gnajniže u Studencu 4,12 €24,24 €/kg