SIR KOLANJAC MIH 200 g
Najniža danas
5,79 €
28,95 €/kg · u 1 lancu
u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 5,79 €28,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 5,79 € (2.10.)
5,79 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859893853456. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
5,79 € (+16%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SIRANA MIH POLUTV TRAPIST KOLANJAC 300g MIHnajniže u Konzumu 6,99 €23,30 €/kg
- Sir Kolanjac MIHnajniže u Sparu 17,99 €17,99 €/kg
- SIRANA MIH SIR TVRDI PAŠKI 300g MIHnajniže u Ribolu 16,58 €55,27 €/kg
- MIH SIRANA KOLAN SIR KOLO 300 G MIHnajniže u Plodinama 7,79 €25,97 €/kg
- CCA3KG MIH SIRANA KOLANJACnajniže u Metrou 16,86 €5,62 €/kg
- SIRANA MIH SIR TVRDI TARTUFIN 300g MIHnajniže u Studencu 12,99 €43,30 €/kg