ČAŠE PAPIRNATE 0,2l 50/1 BIJELE
1,86 €
u 3 lanca
u KTC-u
Prosječna
2,41 € 3 lanca
Najviša
2,99 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 1,86 €
- Jadranka 2,39 €
- Gavranović 2,99 €14,95 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859893797026. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
1,86 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Jadranka
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Gavranović
-
2,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 354, 3.10.2026. (Ulica Lipa 23, TOPUSKO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PREMIUM PAPIRNATE ČAŠE 0.30L 50/1 BIJELE (20)najniže u Stridonu 3,04 €10,13 €/l
- PREMIUM PAPIRN. ČAŠE 0.18L 50/1COFFEE 2GO" BIJELE (30)"najniže u Stridonu 1,19 €6,61 €/l
- ČAŠE PAP. 0,36 l BIJELE CEL. 25/1 DOMUSnajniže u Studencu 2,52 €7,00 €/l
- DOMEO PAPIRNATE ČAŠE BIJELE 0,36L 25kom DOMEOnajniže u NTL-u 1,99 €5,53 €/l
- PAPIRNATI PROIZVODI PREMIUM PAPIRNATE ČAŠE BIJELE 0,5 l 20/1najniže u Plodinama 1,99 €3,98 €/l
- DOMEO PAPIRNATE ČAŠE BIJELE 0,2 L 50kom DOMEOnajniže u NTL-u 1,59 €7,95 €/l