PIVO STAROČEŠKO 2 l
3,25 €
1,62 €/l · u 5 lanaca
u Konzumu
Prosječna
3,33 € 5 lanaca
Najviša
3,45 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 3,25 €1,62 €/l
- Ribola 3,25 €1,62 €/l
- Djelo Vodice 3,29 €1,65 €/l
- Studenac 3,42 €1,71 €/l
- Tommy 3,45 €1,73 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859893750717. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
3,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
3,25 € (+1%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Djelo Vodice
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Studenac
-
3,42 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
3,45 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PIVOVARA DARUVAR PIVO STAROCESKO 4,8% 0,5 L PBnajniže u Stridonu 0,95 €1,90 €/l
- STAROČEŠKO PIVO STAROČEŠKO 0.5L LIMnajniže u lancu Vrutak 1,09 €2,18 €/l
- STAROČEŠKO PIVO STAROČEŠKO 6PACK 0.5Lnajniže u Stridonu 5,17 €
- STAROČEŠKO PIVO STAROČEŠKO RAD CR LIM 0.5 L LIMnajniže u Trgocentru 1,40 €2,80 €/l
- Pivovara Daruvar Pivovara Daruvar Pivo svij.Desetka 4% 2Lnajniže u Kauflandu 1,85 €0,93 €/l
- STAROČEŠKO PIVO STAROČEŠKO CRVENO 0.5L NBnajniže u Stridonu 1,52 €3,04 €/l
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto2,71 € · 2.10.2026.