PLAVAC VISLANDER 0,75 l
9,99 €
13,32 €/l · u 4 lanca
u Sparu
Prosječna
11,13 € 4 lanca
Najviša
12,99 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 9,99 €13,32 €/l
- Vrutak 9,99 €13,32 €/l
- Tommy 11,55 €15,40 €/l
- Ribola 12,99 €17,32 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859893589584. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
9,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-23%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Vrutak
-
9,99 € (-18%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Tommy
-
11,55 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
12,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Druge veličine
- VISLANDER 0,75L VISL.VINO PLAVAC TIHOBR.najniže u Metrou 21,26 €28,35 €/l
- VIS VITALIS VINO PLAVAC VOSCICE VISLANDER 0,75 Lnajniže u Plodinama 16,99 €22,65 €/l
- VISLANDER VINO PLAVAC VISLANDER 0.75 Lnajniže u Konzumu 13,49 €17,99 €/l
- PZ VIS VINO PLAVAC KV. VIŠKO 1 lnajniže u Studencu 4,67 €4,67 €/l
- PZ VIS VINO PLAVAC KV. VIŠKO 3 lnajniže u Studencu 10,59 €3,53 €/l
- VINA MOSAICA - OPG CARIĆ *PLAVAC MALI VISLANDER LJUBIŠĆE 2018 0.75L -6/1-najniže u lancu Vrutak 17,69 €23,59 €/l