SLANI INĆUNI FILETI 180 g
9,79 €
54,39 €/kg · u 3 lanca
u Tommyju
Prosječna
10,32 € 3 lanca
Najviša
10,69 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 9,79 €54,39 €/kg
- Vrutak 10,49 €58,28 €/kg
- Plodine 10,69 €59,39 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859893545238. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
9,79 € (-2%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
10,49 € (+5%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Plodine
-
10,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PELAGOS INĆUN PELAGOS SLANI FIL U SUNC ULJU 200gnajniže u Ribolu 8,09 €40,45 €/kg
- PELAGOS FILETI SLANIH INCUNA U SUNCOKRETOVOM ULJU 120 G PELAGOSnajniže u Stridonu 2,79 €39,86 €/kg
- Trenton FILETI INĆUNA TRENTON 110 gnajniže u Metrou 3,28 €29,82 €/kg
- Pelagos Pelagos Inć. fil.sl.ex.dje.mas. 120/70 gnajniže u Tommyju 4,99 €41,58 €/kg
- METRO CHEF 210G MC FIL.SL.INĆ. S KAPARIMAnajniže u Stridonu 5,19 €24,71 €/kg
- ARBA SOL INCUN FILET SLANI 75 G ARBA SOL KLAROM DELICIJEnajniže u Plodinama akcija 3,29 €43,87 €/kg