600G MAR.INĆUNI FIL.U SUN.ULJU
Najniža danas
17,49 €
29,15 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 17,49 €29,15 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 17,49 € (2.10.)
17,49 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859893545139. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
17,49 € (+8%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- INĆUNI MAR. SUN.ULJ.PELA.200 gnajniže u Ribolu 7,03 €35,15 €/kg
- INĆUNI MAR. SUN.ULJ.PELA.120 gnajniže u Stridonu 2,16 €30,86 €/kg
- ARBA SOL INCUN FILET MARINIRANI 75 G ARBA MARnajniže u Plodinama akcija 2,49 €33,20 €/kg
- PELAGOS 1200G MAR.INĆUNI FIL U SUN.ULJnajniže u Metrou 32,49 €27,08 €/kg
- PELAGOS 3,2KG MARIN.INĆU.FIL.U SUN.ULJUnajniže u Metrou 47,49 €14,84 €/kg
- ARBASOL INĆUN MARINIRANI 160g ARBASOLnajniže u KTC-u 5,29 €52,90 €/kg