Čvarci
Najniža danas
26,99 €
26,99 €/kg · u 2 lanca
u Sparu
Prosječna
28,74 € 2 lanca
Najviša
30,49 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 26,99 €26,99 €/kg
- Studenac 30,49 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 26,99 € (2.10.)
26,99 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859893326479. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
26,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
30,49 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T856, 3.10.2026. (Trg dr. Franje Tuđmana 1, SLUNJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- TOJETO ČVARCI 200 g TOJETOnajniže u Bosi 4,15 €20,75 €/kg
- SILMA ČVARCI 200G SILMAnajniže u Lidlu 2,99 €14,95 €/kg
- Silma ČVARCI 90 g SILMAnajniže u Kauflandu 3,79 €42,11 €/kg
- MESO-RAD ČVARCI SLAVONSKI 250gnajniže u lancu Jadranka 4,69 €18,76 €/kg
- PIVAC CVARCI PRESANI 200 G PIVACnajniže u Stridonu 3,11 €15,55 €/kg
- PPK CVARCI E 250 G VAJDAnajniže u lancu Djelo Vodice 5,69 €22,76 €/kg