Bio.Kruška 500 g
Najniža danas
1,99 €
3,98 €/kg · u 2 lanca
u Kauflandu
Prosječna
2,09 € 2 lanca
Najviša
2,19 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 1,99 €3,98 €/kg
- Tommy 2,19 €4,38 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 8 dana naših zapisa: 1,99 € (3.10.)
1,99 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859893211362
- Kaufland
-
1,99 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 2830, 3.10.2026. (Naselje Slavonija 2 kc br 5 Slavonski Brod)
- Tommy
-
2,19 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LINO KAŠICA KRUŠ.JAB.KOM 100 g FRUTnajniže u Konzumu akcija 1,09 €10,90 €/kg
- HIPP TUBA VOĆNA HIPP JAB KRUŠ BAN 100gnajniže u lancu Jadranka 1,29 €12,90 €/kg
- HIPP TUBA VOĆNA HIPP KRUŠ BAN KIVI 100gnajniže u Tommyju 1,19 €11,90 €/kg
- LINO TUBA FRUTOLINO KRUŠ/MAR 100gnajniže u Konzumu akcija 1,09 €10,90 €/kg
- HIPP KASICA VOCNA KRUS/SLJIV 160 G HIPPnajniže u Konzumu akcija 1,49 €9,31 €/kg
- HIPP KAŠICA HIPP BIO KRUŠ/ŠLJIV/ŽIT 160gnajniže u Konzumu akcija 1,49 €9,31 €/kg