Olival Ulje za sunč.SunOile SPF50 200ml
13,89 €
69,45 €/l · u 2 lanca
u Kauflandu
Prosječna
13,89 € 2 lanca
Najviša
13,89 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 13,89 €69,45 €/l
- Spar 13,89 €69,45 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859893186097. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
13,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1930, 3.10.2026. (Kneza Branimira 119 Zagreb)
- Spar
-
13,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87017, 3.10.2026. (zagreb ulica grada mainza 16)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Olival ULJE ZA S.OLIVAL SPF10 200mlnajniže u Konzumu 3,00 €15,00 €/l
- Olival ULJE ZA S.OLIVAL SPF30 200mlnajniže u Plodinama 11,01 €55,05 €/l
- OLIVAL ULJE ZA SUN. 200 ml OLIVAL SUN SPF 30najniže u Konzumu 13,99 €69,95 €/l
- OLIVAL ULJE ZA SUN. 200 ml OLIVAL SUN SPF 50najniže u Sparu 14,99 €74,95 €/l
- OLIVAL ZLATNO ULJE SUPER MRKVA 100mlnajniže u Konzumu 8,59 €85,90 €/l
- OLIVAL SUHO ULJE OLIVAL MRKVA 100mlnajniže u Kauflandu 7,99 €79,90 €/l
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?