ULTRA MARAŠTINA 0,75 l
3,02 €
4,03 €/l · u 5 lanaca
u Studencu
Prosječna
3,78 € 5 lanaca
Najviša
4,19 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 3,02 €4,03 €/l
- Jadranka 3,79 €5,05 €/l
- Ribola 3,89 €5,19 €/l
- Djelo Vodice 3,99 €5,32 €/l
- Trgocentar 4,19 €5,59 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859892911119. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
3,02 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1350, 3.10.2026. (Ul.I.Kukuljevića Sakcinskog 12, SVETI KRIŽ ZAČRETJE)
- Jadranka
-
3,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Ribola
-
3,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Djelo Vodice
-
3,99 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
4,19 € (+1%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ULTRA MARAŠTINA ULTRA 1 lnajniže u lancu Vrutak 3,59 €3,59 €/l
- ULTRA UNIV.MAR.50/1najniže u Ribolu 1,39 €
- PELJEŠKI VINOGRADAR D.O.O. *MARAŠTINA ULTRA BIJELO 0.75L SUHO 2024najniže u lancu Vrutak 3,69 €4,92 €/l
- MARDEŠIĆ SARDINA POVRĆE 100 g STORIA DI MAR ULTRAnajniže u lancu Jadranka akcija 1,04 €10,40 €/kg
- SOFT LUX S.LUX PAP.MAR.10/1najniže u lancu Jadranka 0,94 €
- BREL CLEAN BREL VL.MAR.50/1 ZA ČIŠĆENJE UNI.najniže u lancu Jadranka 1,14 €