Zigante masli.ulje,okus bij.tartuf 100ml
8,38 €
83,80 €/l · u 8 lanaca
u Konzumu
Prosječna
11,64 € 8 lanaca
Najviša
15,79 € u lancu Vrutak
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzumakcija 8,38 €83,80 €/l
- Kaufland 9,99 €99,90 €/l
- Spar 9,99 €99,90 €/l
- Trgovina Krk 10,89 €108,90 €/l
- Jadranka 11,79 €117,90 €/l
- Ribola 12,39 €123,90 €/l
- Plodine 13,93 €139,30 €/l
- Vrutak 15,79 €157,90 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859892291884. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
8,38 €; akcija je počela prije naših zapisa (-16%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 1435, 3.10.2026. (ULICA KRALJA TOMISLAVA 56A, KRIŽEVCI)
- Kaufland
-
9,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
9,99 € (-9%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Trgovina Krk
-
10,89 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Jadranka
-
11,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Ribola
-
12,39 € (-10%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 005, 3.10.2026. (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
- Plodine
-
13,93 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Vrutak
-
15,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Druge veličine
- ZIGANTE KONZERVIRANO MASLINOVO ULJE S OKUSOM BIJELOG TARTUFA 60 ML ZIGANTEnajniže u Konzumu akcija 6,28 €104,67 €/l
- ZIGANTE 250ML ZIGANTE MASL.ULJE-B.TARTnajniže u lancu Jadranka 20,49 €81,96 €/l
- ZIGANTE KONZERVIRANO ULJE MASLINOVO S OKUSOM BIJELOG TARTUFA 100 ML SPRAY ZIGANTEnajniže u Plodinama 15,39 €153,90 €/l