ŠEĆER SMEđI 400G VM2
1,59 €
3,98 €/kg · u 4 lanca
u lancu Vrutak
Prosječna
1,69 € 4 lanca
Najviša
1,79 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 1,59 €3,98 €/kg
- Djelo Vodice 1,69 €4,22 €/kg
- Ribola 1,69 €4,22 €/kg
- Konzum 1,79 €4,47 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859892259273. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Konzum
-
1,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BILLINGTON ŠEĆER SMEĐI DEMERARA 500g BILLINGTONnajniže u lancu Djelo Vodice 2,36 €4,72 €/kg
- LARA ŠEĆER SMEĐI 1kg LARAnajniže u Metrou 3,18 €3,18 €/kg
- BILLINGTONS SECER SMEDJI DARK MUSCAVADO 500 G BILLINGTON'Snajniže u lancu Vrutak 2,87 €5,74 €/kg
- BILLINGTONS SECER SMEDJI 1 KG GOLDEN GRANUL BILLINGTONnajniže u Kauflandu 4,49 €4,49 €/kg
- ULTRA PLUS ŠEĆER SMEĐI 400 g ULTRAnajniže u lancu Jadranka 1,06 €2,65 €/kg
- DEMERARA SECER SMEDJI 500 G DEMERARAnajniže u lancu Jadranka 2,49 €4,98 €/kg